Savunma Sanayi Yedek Parça İmalatı

SAVUNMA SANAYİ YEDEK PARÇA İMALATI 

DMR Makina olarak Savunma Sanayi Yedek Parça İmalatı konusunda uzman personel ve ekipmanlarımız ile siz değerli müşterilerimizin her türlü savunma sanayi makina yedek parça imalatı işlerini yapmaktayız.

Milli savunmanın ülkelerin en büyük bağımsızlık göstergelerinden biridir. Bu alanda yapılan tüm gelişmeler ülkelerin jeopolitik gücünü de yansıtmaktadır. Bu yaklaşım ışığında milli piyade tüfeği, milli savaş helikopteri, milli tank, milli insansız hava aracı, milli hava savunma sistemleri, milli uydu, milli savaş uçağı projeleri kamuoyuyla paylaşılmıştır. Milli savunma sanayimizin son dönemde gelişmelerine paralel olarak birçok sektörü de harekete geçirmiştir. Bunlardan en önemli olanlarından biride tabi ki kalıp sanayidir. Yedek parça üretimi ve kalitesi burada itici güçtür. Hassas ve komplike sistemlerden oluşan savunma sanayi kendisini destekleyecek ve ihtiyaçlarını karşılayacak yerli tedarikçiler konusunda özenli davranmaktadır.

DMR Makina Kalıp Sanayi olarak bu mili görevin bilinciyle makine parkını iyi revize de etmiştir. Kalite ve sistem testlerinden sonra yetkilendirilen şirketimiz savunma sanayimizin ihtiyacı olan tasarım, ürün geliştirme, prototip imalatı, özel imalatlar ve seri imalatları sistematik olarak üretmektedir. Doğal olarak imzaladığımız gizlilik sözleşmelerine istinaden ve tersine mühendislik ilkelerimize bağlı olarak bu alanda üretimini yaptığımız ürünleri sergilemiyoruz.

Bu bağlamda üretim yeteneklerimizi öğrenmek isteyen savunma sanayi şirketlerinin sunum taleplerini pazarlama departmanımızla paylaşmalarını rica ediyoruz.